Lindsay Lohan dhe Mickey Rourke përkrah njëri-tjetrit në filmin e ri

24 Shkurt, 2020 - 9:36 am

Aktorja amerikane, Lindsay Lohan po i bashkohet kastës së aktorëve në filmin “Cursed”.

Sipas mediave të huaja, 33-vjeçarja është në fund të bisedimeve për të shkëlqyer përballë aktorit amerikan, Mickey Rourke. Lindsay do ta luajë rolin e detektives Mary Branigan, e cila bashkëpunon me psikiatrin Dr.David Elder (Rourke), për ta ndaluar një të arratisur nga psikiatria, që të mos vrasë pesë njerëz që po i mbante peng në një shtëpi diku larg. / KultPlus.com

Të ngjajshme