займ на карту онлайн потребительский кредит

Lumbardhi mirëpret artisten Lala Raščić

Shtator 18, 2018 - 4:00 pm

Në Kino Lumbardhi në Prizren më 22 shtator do të shfaqet premiera e performancës dhe shfaqjes e video artit EE-O nga artistja Lala Raščić, shkruan KultPlus.

Premiera do të fillojë në orën 19:00 në Lumbardhi, Prizren. Video arti dhe performanca, i cili është një prodhim origjinal, është komisionuar së bashku me KADIST (Paris / France) si pjesë e projektit 3-vjeçar “Not fully human, not human at all”.

Performanca përcjellët nga shfaqja e veprës në dy ekrane./ KultPlus.com

Të ngjajshme