займ на карту онлайн потребительский кредит

Macaulay Culkin: Nuk i shoh më filmat e mi

5 Dhjetor, 2018 - 10:00 pm

Kjo është periudha e vitit kur Macaulay Culkin i njohur si Kevin është i preferuari i personazheve të filmave të festave.

I njohur për filmin klasik të Krishlindjeve “Home Alone”, aktori është shprehur në një intervistë për Jimmy Fallon se ende i di të gjitha rreshtat e komedisë së 1990-tës dhe shpesh i reciton ato për më të dashurit e tij. ‘Është sezoni im’.

Është sezoni i Macaulay. Unë përpiqem të dal më pak në këtë kohë të vitit”, shpjegon ai. Filmi Origjinal u publikua në vitin 1990 dhe vazhdimi i tij në vitin 1992, por ekskluziviteti ka vazhduar pa atë. Ai gjithashtu nuk i shikon më filmat.

Të ngjajshme