Mel Gibson dhe Jean Claude Van Dam mbërrijnë në Shqipëri

29 Qershor, 2018 - 8:20 pm

Dy aktorët Mel Gibson dhe Jean Claude Van Dam kanë zbarkuar në Shqipëri.

Report Tv ka mësuar se dy ikonat e kinematografisë amerikane, kanë zbritur paraditen e sotme në Rinas. Gibson e Van Dam, pritet të nisin ditën e nesërme xhirimet e një filmi aksion.

Ky lajm pritet të ekzaltojë qindra fansa të dy aktorëve që janë shumë të dashur edhe në Shqipëri.

Pjesë e filmit pritet të jetë dhe bashkëjetesa fetare në Shqipëri. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme