займ на карту онлайн потребительский кредит

Meryl Streep, aktorja e rekordeve në Oscars (VIDEO)

Janar 24, 2018 - 11:40 am

“The Post”, është filmi ku ka luajtur me regji të Steven Spielberg, dhe pikërisht roli i Meryl Streep në këtë film ka bërë që të nominohet për çmimin Oscar, shkruan KultPlus.

Por këtë emocion për këtë çmim prestigjioz, aktorja e njohur botërore është duke e shijuar për të 21-tën herë, dhe gjithë këto nominime përgjatë karrierës së saj po e bëjnë që kjo grua ti thyej rekordet vetvetes, pasi që asnjë aktor tjetër nuk është nominuar kaq shumë herë. Streep ka lindur më 22 qershor të vitit 1949. Ajo ka fituar tri çmime Oscar./KultPlus.com

Të ngjajshme