“M’ka marr malli”, dëgjoni rrëfimet e shqiptarëve se për kë i ka marë malli (VIDEO)

10 Prill, 2020 - 8:12 pm

“I kemi thirrë t’dashtunit tonë me i pytë për çka i ka marr malli ma së shumti këto kohë “, është njoftimi i Katarzë Films që ka realizuar një video me rrëfimet e shqiptarëve se për kë dhe për çfarë i ka marr malli në këtë kohë të Koronavirus, shkruan KultPlus.

Ka rrëfime dhe emocione të ndryshme të cilët tregojnë ndjenjat e tyre nga karantina. KultPlus ju sjell këtë videorealizim./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme