Mr. Beani sot feston 65 vjetorin e lindjes

6 Janar, 2020 - 5:38 pm

Të gjithë e njohim Mr.Beanin, personazhin e famshëm të filmave komedi, ku pa thënë kurrë as edhe një fjalë, na bënte të qeshnim e të kënaqeshim duke e parë, shkruan KultPlus.

Rowan Atkinson, i njohur më shumë si Mr.Bean, sot feston 65 vjetorin e lindjes së tij.

Mr.Bean-i ishte roli i tij i parë, i cili debutoui në vitin 1990, por që vazhdon të jetë i freskët akoma te publiku.

Mirëpo, është shumë e cuditshme dhe për t’u habitur fakti që Atkinson nuk i pëlqen filmat e tij, ai e ka pohuar një gjë të tillë në shumë intervista. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme