Ndrenika: Ylli i kinematografisë shqiptare vdiq, e ju ishit të fokusuar tek festat e pasanikëve

14 Shtator, 2017 - 1:57 pm

Aktori i madh shqiptar Robert Ndrenika, ka kujtuar përmes një fotografie dhe një shkrimi aktoren e cila ndërroi jetë para pak ditësh Hajrie Rondon, shkruan KultPlus.

Ndrenika nëpërmjet rrjetit social Facebook, ka shkruar se si nuk iu kushtua vëmendje aq shumë për atë që ka bërë Rondo përmes roleve të saj.

“Ylli i kinematografis Shqiptare vdiq edhe nuk ju kushtua vemendje aq shume per ate qe na beri te lumtur me rolet e saj por skeni faj qe ishet te fokusuar tek festat e pasanikëve. U prefsh ne paqe mikesh “, ka shkruar Ndrenika./ KultPlus.com

Të ngjajshme