займ на карту онлайн потребительский кредит

Ndriçim Xhepa operohet në mushkëri, flet Margarita Xhepa

Tetor 23, 2017 - 4:54 pm

Mbrëmjen e të premtes aktori Ndriçim Xhepa iu nënshtrua një operacioni në mushkëri dhe për fat të mirë gjithçka përfundoi më së miri.

Ka qenë vetë nëna e aktorit, artistja e nderuar Margarita Xhepa, ajo që ka konfirmuar gjendjen e mirë shëndetësore dhe suksesin e operacionit të Ndriçimit, në një telefonatë bërë nga “Report TV”.

Ajo është shprehur se: “ndërhyrja kirurgjikale përfundoi me sukses”.

Margarita Xhepa tha:

“Jam shumë e gëzuar, sepse masa që kishte në mushkëri iu hoq dhe tani ai gëzon shëndet të mirë”.

Pak kohë para se t’i nënshtrohej operacionit tha se, gjendja e tij mbetej e mirë dhe s’kishte vend për t’u alarmuar.

Të ngjajshme