Nesër, nata hapëse e Festivalit të Filmit Rolling 2023

19 Qershor, 2023 - 3:27 pm

Festivali i Filmit Rolling 2023 nesër do ta ketë natën hapëse të edicionit të shtatë me radhë, përcjell KultPlus.

Ky festival filmi mbart me vete një bukuri dhe magji të veçantë, ku do të jeni të pranishëm për të shijuar eksplorimin e narrativave dhe perspektivave unike nga e gjithë bota. Nata e hapjes do të sjellë përpara publikut filma emocionues dhe frymëzues, të cilët do të jenë përshkrimi i vërtetë i talentit dhe kreativitetit të botës së filmit.

Për më shumë informacion rreth Festivalit të Filmit Rolling, duke përfshirë filmat, folësit e ftuar dhe detaje shtesë, mund të vizitoni faqen zyrtare: https://rollingfilm.org/

Nata e hapjes së Festivalit të Filmit Rolling 2023,  do të mbahet më 20 qershor në Kino Armata Prishtinë, me fillim në ora 19:30. / KultPlus.com

Të ngjajshme