Nesër votimi për nominimet “Oscars 2022”, Dua Lipa shpërndan fotografinë e filmit “Zgjoi”

26 Janar, 2022 - 7:13 pm

Nesër do të fillojë votimi i anëtarëve të Akademisë Amerikane për të nominuar filmat për “Oscars 2022”, shkruan KultPlus.

Aktorja që luan rolin kryesor në filmin “Zgjoi”, Yllka Gashi sot ka bërë thirrje që të shpërndahet sa më shumë fotografia e filmit “Zgjoi” në rrjetet sociale, e që të njëjtën e ka bërë edhe regjisorja e filmit, Blerta Basholli.

E këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur kësaj thirrje dhe ka shpërndarë fotografinë e filmit “Zgjoi” që është shpërndarë fillimisht nga regjisorja Basholli, nëpërmjet një ‘InstaStory’ në rrjetin social Instagram. / KultPlus.com

Të ngjajshme