займ на карту онлайн потребительский кредит

Netflix lajmëron se do të nxjerrë një film të ri çdo javë gjatë këtij viti

13 Janar, 2021 - 2:38 pm

Gjiganti i transmetimit zbuloi planet gjatë së martës, për të lëshuar një film të ri në çdo javë gjatë 12 muajt e ardhshëm, transmeton KultPlus.

Disa nga filmat përfshijnë: “The Harder The Fall” me protagonistë Regina King dhe Idris Elba. Jonathan Majors, Lin-Manuel Miranda dhe Halle Berry do të bëjnë debutimin e tyre me “Tick, Tick…Boom” dhe “Bruised”.

Ata janë vetëm disa nga artistët kryesorë në një përbërje të mbushur me yje që përshijnë Jennifer Laërence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Gal Gadot, Dwayne Johnson dhe Ryan Reynolds.

Lajmi vjen ndërsa COVID-19 ka detyruar kinematë në të gjithë vendin të mbyllen, duke lëvizur shumë filma në shërbimet e transmetimit. / KultPlus.com

Të ngjajshme