Nga 29 korriku në Cineplexx do të fillojnë të shfaqen si premierë 3 super-filma të ndryshëm

28 Korrik, 2021 - 1:14 pm

Nga 29 korriku, në Cineplexx do të fillojnë të shfaqen 3 premiera të ndryshme botërore.

Nga data 29 korrik, në Cineplexx do të keni mundësi t’i shihni disa nga premierat më të fundit botërore. Filmi më i pritur i kësaj jave është super-aventura Jungle Cruise, i cili në kastin e aktorëve të tij përfshin edhe emra të mëdhenjë si Dwayne The Rock Johnson dhe Emily Blunt.

Tre filmat që do të fillojnë të shfaqen këtë javë janë:


1) Jungle Cruise

Bazuar në parkun argëtues të Disneyland ku një anije e vogël lumi merr një grup pasagjerësh në udhëtim përmes xhunglës të mbushur me kafshë të rrezikshme dhe zvarranikë të ndryshëm. Në role mbështetëse, përveç yjeve të lartëpërmendur, luajnë yjet si Edgar Ramirez, Jesse Plemons dhe Paul Giamatti.2) Old

Një thriller për një familje në një pushim tropikal që zbulon se plazhi i izoluar ku ata po pushojnë për disa orë po i bën disi të plaken shpejt duke zvogëluar jetën e tyre në një ditë të vetme. Filmi është nën regjinë e mjeshtrit të filmave horror/triller, M.Night Shyamalan.3) Spirit: Untamed

Jeta e Lucky Prescott ndryshon përgjithmonë kur ajo lëviz nga shtëpia e saj në qytet në një qytezë të vogël kufitare dhe miqësohet me një mustang të egër të quajtur Spirit.


Biletat për këta filma mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx. Më shumë informata rreth filmave mund t’i gjeni në webfaqën e Cineplexx. https://www.cineplexx-ks.eu/filma/programi-i-filmave/) / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme