“Ombrella” shpallet “Best Film for 2021” në festivalin Redding Shorts Fest

3 Gusht, 2021 - 7:28 pm

Flmi i metrazhit të shkurtë ”Ombrella” me regji të Ben Apollonit është shpallur “Best Film for 2021” në festivalin Redding Shorts Fest.

Regjisori Apolloni përmes një postimi në Facebook ka njoftuar për suksesin e filmit “Ombrella”.

“Ombrella” shpallet “Best Film for 2021” nga Festivali Redding Shorts Fest.

Urime gjithe ekipit!”- shkruan Apolloni

“Ombrella” është film i metrazhit të shkurtë që trajton dhunën seksuale, vrasjet, të zhdukurit dhe tmerret gjatë luftës së fundit në Kosovë./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme