Po vjen sezoni i tretë i ‘Narcos’ me Pablo Escobar (VIDEO)

18 Korrik, 2017 - 8:49 am

Vazhdon lufta në mes të kartelave të drogës, në sezonin e tretë të serialit NARCOS.

Një trailer është lansuar sot e i cili tregon se cka na pret në këtë sezonë të serialit ku tregohet jeta e Pablo Escobarit dhe aventurat e tij në biznesin e drogës.
NETFLIX së fundmi ka anuluar disa prej serialeve të famshme brenda saj, por kjo nuk do të ndodhë me NARCOS.

Një trailer është lansuar sot e i cili tregon se cka na pret në këtë sezonë të serialit ku tregohet jeta e Pablo Escobarit dhe aventurat e tij në biznesin e drogës.
NETFLIX së fundmi ka anuluar disa prej serialeve të famshme brenda saj, por kjo nuk do të ndodhë me NARCOS.

Sezoni i tretë vazhdon pasi Pablo Escobar vrahet, ndërsa tani ngjarjet marrin kahje tjetër pasi shikuesi do të prezantohet me një tjetër grup të drogës, Cali Cartel. / KultPlus.com

Të ngjajshme