Publikohet fotoja e parë e Ryan Gosling në filmin Barbie

16 Qershor, 2022 - 10:59 am

Është publikuar fotografia e parë e aktorit Ryan Gosling që luan Kenin në filmin Barbie. Ai do të luajë krah yllit të famshëm, Margot Robbie. Në foto, Gosling pozon me flokë bionde, xhaketë xhins ndërsa vë në pah trupin e tonifikuar. Filmi do të publikohet me 21 korrik 2023.

Karakteristike është edhe fakti se në të brendshmet e tij shkruhet emri i personazhit që do të luhet. Pamja e parë e Ryan u publikua nga ëarner Bros përmes një postimi në Twitter. Më parë, kompania publikoi dhe foton e parë të Margott ku shfaqet si Barbie.

Njihuni me Kenin!  Shikoni së pari yllin e Barbie, Ryan Gosling teksa zhvesh gjoksin e tij të gdhendur dhe flokët e zbardhur në një grup xhins të dyfishtë për t’u shndërruar në kukullën e dashur.

Aktorja pati deklaruar më herët për këtë projekt duke thënë se: “Ky rol, si dhe produksioni i filmit, është një nder i madh për mua. Unë mendoj se do të ketë një ndikim pozitiv, jo vetëm tek fëmijët, por tek audienca në mbarë botën.

Ka shumë referenca nostalgjike, por edhe një sërë mënyrash emocionuese për t’iu qasur këtij roli. Njerëzit shikojnë Barbie dhe krijojnë një imazh në mendjen e tyre se si mund të jetë filmi, por kur dëgjojnë se është drejtuar nga Greta Gerwig, ata kuptojnë se ndoshta nuk e kanë idenë se kush është.”

Mahnitëse: Aktorja 31-vjeçare australiane dukej absolutisht ikonike pas timonit të një Chevrolet Corvette klasike rozë përballë asaj që dukej si Mansioni Barbie./abcnews/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme