Rezeta Veliu paraqitet në serialin amerikan ‘The Blacklist’ (VIDEO)

19 Tetor, 2017 - 6:33 pm

Një shqiptare është e pranishme në një prej episodeve të serialit të famshëm “The Blacklist”.

Mbrëmë, në episodin e katërt të sezonit të pestë të “The Blacklist” ka performuar edhe shqiptarja Rezeta Veliu.

Veliu ka kohë që jeton dhe punon në Amerikë ndërsa një sukses i madh është paraqitja e saj në serialin krahas Megan Boone, Ryan Egoold, James Spader, Amir Arison e aktorë të tjerë.

Vetë Rezeta ka treguar për paraqitjen e saj në këtë episod e cila u dha mbrëmë në rrjetin televiziv NBC. Ajo është paraqitur si aktore mysafire në rolin e Princess Sonya, shkruan KultPlus.

“The Blacklist” është serial televiziv ku përfshihet FBI dhe oficerët e forcave amerikane. Episodi i parë i serialit është lansuar në vitin 2013-të. / KultPlus.com

http://www.wootly.ch/?v=3C1EEEE4

Të ngjajshme