Rita Ora pjesë e filmit “Tin Soldier”, pjesë e filmit edhe Jamie Foxx e Robert De Niro

8 Qershor, 2022 - 1:43 pm

Rita Ora do të jetë pjesë e kastit të filmit “Tin Soldier” film ky i zhanrit aksion që pritet të xhirohet në Greqi, përcjell KultPlus.

Në këtë film që drejtohet nga Brad Furman, përpos Rita Orës do të luajnë edhe aktorët:  Jamie Foxx, Shamier Anderson, Robert De Niro, Scott Eastëood dhe John Leguizamo.

Këtë lajm e ka shpërndarë edhe Rita Ora, edhe pse ende nuk dihet se çfarë roli do të ketë në këtë film.

Rita Ora përpos suksesit të saj në muzikë, ajo edhe më herët ka marr pjesë në projekte filmike, duke mos lënë anash edhe industrinë e muzikës./ KultPlus.com

Të ngjajshme