Serialet më të mira të vitit 2021, në mesin e tyre edhe ai i Izer Aliu

22 Dhjetor, 2021 - 4:00 pm

Variety ka publikuar listën e serialeve më të mira televizive për vitin 2021.

Në listën e këtij viti është edhe ‘Countrymen’, një serial norvegjez komedi-krim shkruar nga Izer Aliu dhe Anne Bjørnstad, transmeton KultPlus.

Më poshtë gjeni listën e serialeve më të mira të vitit 2021:

13. Fragrance of the First Flower

12. Anna

11.Lords of Scam

10. Amongst Men

9.Al Rawabi School for Girls

8. Countrymen

7. Spice Girls: How Girl Power Changed Britain

6. Hometown Cha-Cha-Cha

5. Tabbar

4.The Newsreader

3. Cardo

2. Time

1. Squid Game./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme