Shtyhet sërish lansimi i “Mission: Impossible 7”

10 Prill, 2021 - 4:25 pm

Data e lëshimit të “Mission: Impossible 7” është shtyrë sërish për shkak të pandemisë me COVID-19.

Filmi, i cili ishte përcaktuar të lëshohej në nëntor të këtij viti, tani është caktuar më 27 maj 2022, e njëjta datë kur ishte lëshuar filmi i parë i “Mission: Impossible” më 1996, shkruan NME.

“Mission: Impossible 7” ka xhiruar në tërë botën vitin e kaluar, duke filluar në Itali në shkurti 2020 por që ishte ndalur për shkak të shpërthimit të virusit aty. Që nga atëherë, filmi është xhiruar në Mbretërinë e Bashkuar dhe Abu Dhabi.

Filmi është shtyrë për në korrik 2023./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme