Sofia Loren me rol në filmin e djalit të saj

15 Nëntor, 2020 - 8:00 pm

Një arsye e mirë për të parë filmin e ri me titull “Jeta është përpara nesh” është se aty luan Sofia Loren, diva filmike 86-vjeçare, një legjendë në të dy anët e Atlantikut.

Filmi u drejtua nga djali i saj Edoardo Ponti dhe u shfaq premierë në Netflix, njofton CNN.

Shikuesit do të kenë rastin ta shohin Sofia Loren në një rol të ri, krejtësisht joshës.

Nuk përjashtohet që fituesi i dyfishtë i Oskarit, i cili luajti me legjenda të filmit nga shekulli i kaluar si Cary Grant, Clark Gable, Frank Sinatra apo Charlton Heston, përsëri të futet në listën e ngushtë të Grand Prix të Akademisë Amerikane të Filmit./rtk/ KultPlus.com

Sophia Loren

Të fundit

Të ngjajshme