‘The Lord of the Rings’, seriali që pritet të thej rekordet e të gjitha kohërave

23 Prill, 2021 - 7:33 pm

”The Lord of the Rings” pritet të thyejë rekord, si projekti më i kushtueshëm televiziv, pasi vetëm buxheti i sezonit të parë të këtij seriali filmik pritet të shkojë deri në 465 milion dollarë, përcjell KultPlus.

Kjo shumë e parave do të paguhet nga Amazon, ndërsa xhirimet do të zënë vend në Zelandën e Re dhe pritet të xhirohen pesë sezone të këtij serialit.

Producentët e serialit filmik parashikojnë se mund të thyejn edhe rekordet e shikimeve ngase priten risi dhe adrenalinë në episodat e radhës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme