Tom Holland merr një mesazh të veçantë për Krishtlindje

25 Dhjetor, 2021 - 10:00 pm

Suksesi i jashtëzakonshëm që ka prodhuar filmi “Spider-Man: No Way Home” është padyshim diçka që ngjalli diskutim të madh nëpër botë, e sigurisht edhe gëzim tek audienca e kasta e aktorëve që morën pjesë në realizimin e këtij filmi, shkruan KultPlus.

Së fundmi, protagonisti kryesor i këtij filmi, Tom Holland, ka marrë një urim të veçantë nga kryetari ekzekutiv dhe kryetari i bordi të kompanisë filmike Walt Disney, Robert Iger.

“Hej Tom Holland. Më vjen mirë që patëm atë diskutim për Spider-Man dhe urime për suksesin e filmit! Gëzuar Krishtlindjet, gjithashtu!”, shkroi ai në “Twitter”.

Me identitetin e Spider-Man-it të zbuluar tani, rrjeti ynë miqësor i lagjes është demaskuar dhe nuk është më në gjendje të ndajë jetën e tij normale si Peter Parker nga rreziku i lartë i të qenit një superhero.

Kur Peter kërkon ndihmë nga Doctor Strange, aksionet bëhen edhe më të rrezikshme, duke e detyruar atë të zbulojë se çfarë do të thotë me të vërtetë të jesh Spider-Man. /KultPlus.com

Is Spider-Man: No Way Home coming to Disney Plus? What you need to know -  CNET

Të ngjajshme