Tom & Jerry vjen në Cineplexx me eventin Dita e Familjes ku do të ketë shumë shpërblime dhe aktivitete të ndryshme

16 Shkurt, 2021 - 1:00 pm

Filmi shumë i dashur për fëmijë Tom & Jerry arrin në Cineplexx, më 20 dhe 21 shkurt, me eventin Dita e Familjes, ku do të ketë shumë shpërblime nga brende të ndryshme.

Njëri prej filmave të shumë pritur për fëmijë po arrin në Cineplexx! Kinemaja më e madhe në vend Cineplexx, për filmin Tom & Jerry, do të organizojë eventin Dita e Familjes, ku do të ketë shumë shpërblime dhe aktivitete. Ky event do te mbahet ne të dy kinematë, në Prishtinë dhe në Prizren, për dy ditë me rradhë, duke filluar nga ora 12:00.

https://www.facebook.com/cineplexxkosovo/photos/a.1756685821240228/2812422065666593/

Filmi zbulon se si Tom dhe Jerry takohen dhe formojnë rivalitetin e tyre.

Fokusi kryesor i këtij eventi do të jetë pikërisht premiera e këtij filmi. Për fëmijët do të ketë shumë shpërblime dhe aktivitete si:

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Guess Kosova
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Mango Kosova
6x Gift Cards në vlerë prej 40€ nga Blukids Kosova
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Okaidi Kosova
6x Lodra nga Eureka Kids Kosovo
10x Libra për fëmijë nga Libraria Buzuku
4x Gift Cards në vlerë prej 40€ nga Lindex Kosova
Maskota Facepainting

Përpos disa brendeve të njejta që do të dhurojnë shpërblime të ndryshme për fëmijë në të dy kinematë, në Prizren 10 kupona do të ndahen edhe nga Area 52 Trampoline Park, që gjendet në Galeria Shopping Mall.

Për më tepër informata rreth eventit dhe orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx Kosovo, ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit apo direkt në kinema prej orës 12:00. (lidheni me kete link: https://www.cineplexx-ks.eu/Content.Node/ks/events/_items/Tom_and_Jerry_-_Family_Day.sq-KS.php)

Të ngjajshme