Trendi botëror i kinemasë në makina vjen në Kosovë

7 Shtator, 2020 - 11:49 am

Shikimi i filmave dhe shkuarja në kinema jo çdo herë bëhet në ambiente të mbyllura, Organizata jo Qeveritare “Du Art” do të sjellë trendin e kinemasë me makina në qytetin e Gjakovës, shkruan KultPlus.

Në njoftimin e bërë nga ana e OJQ-së në faqen e tyre në Facebook tregohet se trendi i kinemasë në makina “Drive – In Cinema” shumë shpejt do të zhvillohet në qytetin e Gjakovës, me një ekran gjigand dhe në një lokacion ideal.

Më poshtë mund të lexoni njoftimin e tyre të plotë:

DRIVE-IN CINEMA NË GJAKOVË!

Trendi botëror i kinemasë në makina vjen në Kosovë. OJQ DU ART, organizatore e Parku Kulturor “Ali Podrimja”, në bashkëpunim me MTLK sjellin ekranin gjigant në një lokacion ideal.

Së shpejti me informacione të detajuara./ KultPlus.com

DRIVE-IN CINEMA NË GJAKOVË!Trendi botëror i kinemasë në makina vjen në Kosovë. OJQ DU ART, organizatore e Parku Kulturor "Ali Podrimja", në bashkëpunim me MTLK sjellin ekranin gjigant në një lokacion ideal.Së shpejti me informacione të detajuara.#driveincinema

Gepostet von Ledi Gjini am Montag, 7. September 2020

Të fundit

Të ngjajshme