Vjeshta rikthen në kinema ‘Crossroads’ me Britney Spears

21 Shtator, 2023 - 9:03 pm

Filmi i Britney Spears “Crossroads” do të rikthehet në kinema këtë vjeshtë.

“Trafalgar Releasing”, “Sony Music Entertainment” dhe “RCA Records” njoftuan të enjten se filmi i vitit 2002 do të shfaqet në kinema në tetor.

Ngjarja speciale globale e fansave do të zhvillohet më 23 dhe 25 tetor në kinematë në mbarë botën. Ripublikimi përkon me publikimin e kujtimeve të Spears, “The Woman in Me”, i cili debuton më 24 tetor.

Shfaqjet do të përfshijnë gjithashtu një këndim të dy prej këngëve të Spears nga “Crossroads” pas filmit, të cilat nuk janë shfaqur kurrë në ekranin e madh.

Përveç kësaj, “RCA Records” do të publikojë një kolonë zanore të edicionit special të “Crossroads” më 20 tetor për të shoqëruar rishfaqjen e filmit. Albumi përmban tre remixe të reja të Britney Spears: “Overprotected (Richi Lopez Remix),” “I’m Not a Girl, Not Yet a Woman (Snakehips Remix)” dhe “I Love Rock ‘N Roll (Frank Walker Remix)./KultPlus.com

Të ngjajshme