займ на карту онлайн потребительский кредит

Yjet që shkaktuan bujë në Oscars

15 Shkurt, 2020 - 9:19 pm

Nata e ndarjes së çmimeve “Oscars”, të dielën e 9 shkurtit, i kishte pak nga të gjitha.

Yjet arritën të vinin ndryshe e jo vetëm kaq, pasi shumë prej tyre kanë shkaktuar më shumë bujë, transmeton KTV.

Si mund të shkruajë Billie Eilish me këta thonj?

E veshur e gjitha me Chanel, Billie Eilish për të kompletuar “look-un” e saj kishte realizuar thonjtë shumë të gjatë, ndoshta më të gjatët në event.

Me bukë me vete në rast emergjence

Aktorja 10-vjeçare Julia Butters e “Once Upon a Time in Hollywood” ishte siguruar të kishte një sandwich të vogël me vete në çantën e saj 2.500-dollarëshe!

Të ftuar të vegjël, por shumë specialë

America Ferrera dhe Ciara u shfaqën në Tapetin e Kuq me barkun e rrumbullakosur e nuk kishte gjë më të bukur!

Një homazh për Kobey Bryant

Regjisori Spike Lee bëri homazhin më të ndjerë e më të veçantë në Tapetet e Kuq të këtij viti, në nder të basketbollistit Kobe Bryant.

Në kërkim të autografëve

Në ditët e sotme shumica e njerëzve kur takojnë një personazh të famshëm kërkojnë të bëjnë një foto selfie me të. Por disenjatorja Sandy Powell, e nominuar për filmin “The Irishman” donte të kishte sa më shumë autografe të yjeve të pranishëm në ceremoni.

Një protestë e vogël

Ndoshta nuk e dini, por në “Oscars” këtë vit nuk ishte nominuar asnjë grua në kategorinë “Regjisorja më e mirë”. Ndaj Natalie Portman vendosi të protestonte në mungesë të emrave të tyre e zgjodhi t’i shkruajë ato në xhaketën e saj Dior.

Më të vegjlit shkëlqejnë njësoj Roman Griffin Davis dhe Archie Yates patën momentin e tyre në Tapetin e Kuq dhe shkëlqyen njësoj si të mëdhenjtë.

Riciklimi është në modë

Disa prej yjeve zgjodhën të vishnin një veshje të mëparshme, me të cilën kanë parakaluar edhe më herët një Tapet të Kuq

Veshje për çdo stinë

Nëse meshkujt në evente të kësaj natyre u qëndrojnë besnikë kostumeve të zeza ose të bardha, Elton John tërhoqi vëmendjen me xhaketën lejla dhe atletet me ngjyrë të ndryshme

James Corden dhe Rebel Wilson u shndërruan në mace

Aktoret e “The Cats” James Corden dhe Rebel Wilson u ngjitën në skenë me kostumet e tyre në film.

Billy Porter vazhdon të surprizojë

Nëse ka Tapet të Kuq atëherë ka edhe Billy Porter që vesh diçka surprizuese.

Me qenin me vete.

Ndoshta nuk e keni idenë se kush është Charles Annenberg Weingarten por ama qeni i tij me vete në after party-n e Oscars rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve. /KTV /KultPlus.com

Të ngjajshme