Dua Lipa shpërndan dashuri

Korrik 17, 2018 - 3:21 pm

Dua Lipa, tashmë është nominuar në tri kategori Video Music Awards, shkruan KultPlus.

Kësisoj, ajo po ndan sukseset e saj me fansat e shumtë që ka, e poashtu edhe duket se po shijon pushimet. Dua, sapo ka publikuar një fotografi që shihet se është duke bërë plazh, dhe duket mjaft tërheqëse.

Dua Lipa, shumë shpejt do të jetë edhe në Kosovë, në kuadër të festivalit Sunny Hill. Krahas saj do të jenë edhe emra të tjerë të mëdhenj të muzikës në botë./ KultPlus.com

Të ngjajshme