займ на карту онлайн потребительский кредит

Fotografi e rrallë nga fëmijëria e Dua Lipës (FOTO)

30 Janar, 2020 - 9:13 am

Dua Lipa ishte vetëm një vajzë e thjeshtë, e cila u rrit mes Londrës dhe Prishtinës.

Dua ka publikuar disa herë fotografi nga fëmijëria e saj, duke u treguar se sa fëmijë i ëmbël ka qenë kur ishte fëmijë.

Ndërkohë, një fotografi e publikuar së fundmi nga prej miqve të saj të fëmijërisë, e ka mallëngjyer këngëtaren shqiptare me famë ndërkombëtare.

Ajo e ka rishpërndarë fotografinë në fjalë në InstaStory, duke kujtuar kohën kur si e vogël shëtitej në Londër me shoqërinë e klasës.

“Fotografi e vjetër nga ekskursionet shkollore”, shkroi Lipa në mbishkrimin e kësaj fotografie. /KultPlus.com

Të ngjajshme