“Piramida e Tiranës” si pasqyrim i bukurisë (VIDEO)

16 Gusht, 2023 - 2:00 pm

E vendosur në qendër të kryeqytetit të Shqipërisë, “Piramida e Tiranës” është një monument i ndërtuar në vitin 1988, shkruan KultPlus.

Së fundmi, me disa imazhe të publikuara në rrjetet sociale nga kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj, kjo Piramidë ka marrë një pamje krejtësisht të re.

Tirana edhe një herë shfaqet si një qytet me shumë bukuri dhe monumente të veçanta për t’u vizituar. /KultPlus.com

https://twitter.com/erionveliaj/status/1691738023665217873?s=46&t=zWuy-_t0XVqGSJTSY2ARVw&fbclid=IwAR2h7IX5390Nr2h9NeWcvBIyHTaFkJuqzWE70P0maVuZmhBrjVGesuU3LZ0

Të ngjajshme