займ на карту онлайн потребительский кредит

Priti me orë të tëra për ta fotografuar ketrin mbi ujë duke luajtur me arrë

30 Nëntor, 2019 - 2:44 pm

Dick Van Duijn, është një fotograf që pëlqen të realizojë fotografi në natyrë, kryesisht me kafshë ose shpezë.

Ai duke folur për “BoredPanda”, ka thënë se janë disa fotografi të një ketri të cilat ai i ka realizuar dhe ka treguar për sfidat që hasi.

Thotë se ka pritur me orë të tëra, vetëm për ta fotografuar ketrin mbi ujë duke vrapuar pas një arre e duke lozur me të.

“Më pëlqen shumë kur jam në gjendje të fotografoj kafshë të ndryshme në natyrë, me një sfond me ngjyra”, tha ai.

“Këto foto të ketrit janë të bujshme dhe prita me orë të tëra derisa ketri luante me arrë mbi ujë”, tha ai tutje. /KultPlus.com

Të ngjajshme