займ на карту онлайн потребительский кредит

Vetëm fëmijët na e mësojnë lumturinë e vërtetë (FOTO)

28 Shtator, 2019 - 1:30 pm

Fotografia, një dukuri që ka ndalur kohën, ka kapur momente të lumtura e të pikëlluara, e ka thënë ato që nuk thuhen.

Kush më shumë se fëmijët na e përkujton se të jesh i lumtur, ndonjëherë është gjëja më e thjeshtë në botë. Lumturia është e shenjt dhe nuk blihet dot, e atë nuk e gjejmë  as në rrjete sociale e as në të holla, shkruan KultPlus.

E në rastin e kësaj fotoje, me të vërtetë vlen thënia e famshme ‘’Një foto sa 1000 fjalë’’.

Fotoja është realizuar në një fshat të Indisë dhe paraqet disa fëmijë që lumturinë e gjejnë përmes lojës së tyre. / KultPlus.com

Të ngjajshme