займ на карту онлайн потребительский кредит

Vogëlushi i gëzohet akullores pas daljes nga karantina

26 Mars, 2020 - 11:12 am

Mund të jetë dhe akullorja e parë pas daljes nga karantina.

Kjo foto është shkrepur në provincën kineze Hubei në ditën e parë të rihapjes së dyqaneve pas urgjencës së koronavirusit. Është përshkruar si imazhi i gëzimit.

Në foto vogëlush shfaqet i lumtur saqë dhe sytë e tij nuk mund ta fshehin teksa shijon akulloren dhe ndërkohë që maska i varet në vesh. / KultPlus.com

Të ngjajshme