‘Ta zbardhi ftyrën’, eventi i KultPlus vjen përmes kësaj galerie

4 Gusht, 2017 - 10:41 pm

KultPlus në bashkëpunim me Ministrinë e Diasporës, organizuan mbrëmë natën e parë të ciklit të rrëfimeve ‘Ta zbardhi ftyrën’, i cili erdhi në Hamam Bar Prishtina. Kjo mbrëmje solli për publikun shqipfolës tregimet e dy prej artistëve që tashmë kanë arritur famë ndërkombëtare, artisti bashkëkohorë Sislej Xhafa dhe aktori Imer Kutllovci i cili karrierë e tij po e ndërton në Francë. KultPlus përmes kësaj galerie ju shpalos momente nga ky event. / KultPlus.com

Të ngjajshme