49 përfitues në thirrjen për art dhe trashëgimi kulturore

26 Nëntor, 2022 - 4:40 pm

49 artistë janë përfitues të thirrjes për art dhe trashëgimi kulturore të hapur nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, përcjell KultPlus.

Sot është publikuar lista përfundimtare e projekt propozimeve përfituese të individëve në fushën e artit dhe trashëgimisë kulturore.

Klikoni KËTU për të parë listën e përfituesve./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme