Akademiku dhe profesori Kujtim Shala, shan rëndë në Kuvend (VIDEO)

23 Mars, 2023 - 1:45 pm

Akademiku, studiuesi i letërsisë, profesori i letërsisë dhe poeti Kujtim Shala, shau sot rëndë në Kuvend.

Memli Krasniqi ishte duke e replikuar kryeministrin Albin Kurti për çështjen e dialogut, kur në fund të fjalimit të tij u dëgjua një e sharë në Kuvend.

“Phuu të q****a tradhtarin e nanës”, është fraza që dyshohet se është thënë nga deputeti Kujtim Shala sot në Kuvend. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme