Akullnajat e mbyllura nuk e ndalin punën e Kiana Kryeziut (FOTO)

10 Gusht, 2022 - 6:30 pm

Skiatorja nga Kosova, Kiana Kryeziu, është duke punuar fort përkundër faktit se akullnajat janë akoma të mbyllura, shkruan KultPlus.

Përmes një videoje të shpërndarë në rrjete sociale, Kryeziu njofton se është duke punuar shumë për të qenë e gatshme për të ardhmen.

“Akullnajat janë të mbyllura, por ka ende punë për të bërë. Kam punuar shumë për stabilitetin tim dhe kardio’, shkruan ajo duke falënderuar edhe trajnerin e saj, Enver Tahiraj.

Kryeziu hyri në librat e historisë në Lojërat e fundit Olimpike Dimërore, duke u bërë skiatorja e parë nga Kosova në këto lojëra. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme