Anëtarët e familjes mbretërore zbulojnë imazhet e kartolinës së Krishtlindjeve

10 Dhjetor, 2023 - 8:00 pm

Anëtarët e familjes mbretërore kanë zbuluar imazhet e kartolinës së tyre të Krishtlindjes – me Mbretin Charles III që ka zgjedhur një foto nga kurorëzimi i tij në fillim të këtij viti, transmeton KultPlus.

Mbreti dhe mbretëresha Camilla ndanë një foto të tyre të veshur me rrobat dhe kurorat e tyre në dhomën e fronit të Pallatit Buckingham më 6 maj.

Ndërkohë, Princi dhe Princesha e Uellsit kanë publikuar një fotografi monokrome të familjes së tyre. Familja shihet e rregulluar rreth Princeshës Charlotte e ulur në një karrige.

Ata kanë veshur të gjithë këmisha të bardha, me Catherine, Princeshën e Uellsit dhe vajzën Charlotte, tetë vjeçe, të veshura me xhinse, ndërsa Princi i Uellsit, ka veshur pantallona të zeza së bashku me djemtë Princin George, 10 vjeç dhe Princin Louis, pesë vjeç.

Fotografia e tyre është bërë nga fotografi i lindur në Yorkshire, Josh Shinner, i cili më parë ka fotografuar yje, duke përfshirë Florence Pugh, Jodie Comer dhe Sam Smith.

Mbreti dhe Mbretëresha u kapën nga fotografi Hugo Burnand për kartolinën e dytë të Krishtlindjes që shfaq mbretin Charles si monark. /KultPlus.com

Të ngjajshme