займ на карту онлайн потребительский кредит

Anglia shënon gol kundër Kosovës

17 Nëntor, 2019 - 6:36 pm

Ka nisur sonte loja mes Kosovës dhe Anglisë, e cila po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Kosova sonte po ballafaqohet me një ndër kombëtaret më të fuqishme në botë, me fytyrën lartë dhe me një moral të ngritur në mesin e lojtarëve por edhe fansave shqiptarë të cilët po e përkrahin kombëtaren.

Sapo është shënuar edhe gola e parë e Anglisë kundër Kosovës, e megjithatë festa vazhdon.

Mos të harrojmë që është sukses i madh fakti që Kosova ka arritur në duel me këtë kombëtare të madhe e të famshme dhe të radhitur mirë.

Të ngjajshme