Arba Kokalari, në mesin e 30-të grave lidere të së ardhmes

11 Maj, 2021 - 6:28 pm

Deputetja shqiptare e Parlamentit Evropian, Arba Kokalari e cila përfaqëson Suedinë, është zgjedhur njëra ndër 30-të gratë lidere të së ardhmes, përcjell KultPlus.

Lajmin e bëri të ditur vetë Kokalari përmes një statusi në faqen zyrtare të saj në rrjetin social Facebook, ku ka theksuar se është përzgjedhur për të dytin vit me radhë nga Ledarna, organizata suedeze e menaxhimit, e që kësaj radhe, Kokalari qëndron në vendin e 23-të.

Më poshtë mund të lexoni postimin e plotë të Kokalarit.

JAM PRANUARN Në TOP LISTEN E GRAVE LIDERE TE SE ARDHMES

Përulësi dhe gëzim lajmi që mora sot se jam në listën e 30 kryesuesve të liderëve të së ardhmes bashkë me gra të tjera frymëzuese dhe udhëheqëse në Suedi! Të jesh në listë për të dytin vit radhazi dhe të bësh përparim në vendin e 23-të më bën shumë krenare.

Sot, Ledarna, organizata e menaxhimit në Suedi nxorri listën ku çdo vit rendisin 75 gratë kryesore të vendit që kanë arritur pozicione menaxheriale, që bëjnë një ndryshim dhe tregojnë vlerat e një lidershipi të mirë.

Shumë faleminderit liderëve, jurisë dhe të gjithë atyre që më nominuan! Kjo më jep mua dhe ekipit tim energji shtesë në punën tonë për të bërë ndryshimin për Suedinë në BE! / KultPlus.com

🌟UTSEDD PÅ TOPPLISTAN ÖVER FRAMTIDENS KVINNLIGA LEDARE 🌟 Det är med stor ödmjukhet och glädje som jag idag fått…

Posted by Arba Kokalari on Tuesday, May 11, 2021

Të fundit

Të ngjajshme