Arrestohet një person në Prishtinë, ngacmon seksualisht dhe godet viktimën

6 Shtator, 2022 - 11:38 am

Një tjetër rast i ngacmimit seksual është paraqitur sot në Prishtinë, njofton Policia e Kosovës, shkruan KultPlus.

Sipas raportit të policisë rasti ishte lajmëruar në polici më 19 gusht të këtij viti, ndërkaq tek dje është arrestuar personi i dyshuar.

“Më 05.09.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka ngacmuar dhe më pastaj e ka goditur viktimën femër kosovare.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /KultPlus.com

Të ngjajshme