Ava Max: Ndihmojeni Shqipërinë

30 Nëntor, 2019 - 6:18 pm

Ava Max ka kërkuar publikisht të ndihmohet Shqipëria. Ava Max është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ashtu si Bebe Rexha, Dua Lipa e Rita Ora, ka bërë thirrje për ta ndihmuar Shqipërinë.

Së fundi, përmes një postimi ajo vendosi linkun ku mund të dërgohen fondacione, ndërsa shprehu keqardhje për viktimat e dëmet.

“Tërhiqe për donacion, kujtoje se Shqipëria vazhdon të ketë nevojë për ndihmën tonë!!! Mbi 600 njerëz janë të lënduar dhe kanë humbur shtëpitë dhe një numër i pafund kanë vdekur. Ju lutem ndihmini në çfarëdo mënyre që mundeni. KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme