Bad News Eagles një hap larg çmimit 25 mijë dollarë

2 Korrik, 2022 - 7:48 pm

Bad News Eagles është një hap larg për ta fituar çmimin prej 25.000 dollarësh në turneun Elisa Invitational, derisa takimi pritet të fillojë shumë shpejt.

Bad News Eagles ndeshjen finale do ta zhvillojnë ndaj ekipit HEET.

Finalja e madhe ndërmjet Bad News Eagles dhe HEET do të transmetohet në kanalin zyrtar të Elisa Esports në platformën Twitch duke filluar nga ora 20:00.

Fituesi i takimi fiton çmimin prej 25.000 dollarësh. /KultPlus.com

Të ngjajshme