займ на карту онлайн потребительский кредит

Banorët e Prishtinës duhet t’i mbajnë dritaret e mbyllura, prej sot e deri të premten

10 Gusht, 2020 - 2:17 pm

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar qytetarët se prej kësaj të hëne, ka filluar dezinsektimi ajror i kryeqytetit.

Kjo do të filloj me qendrën e qytetit, prej orës 19 e 30

“Sonte,  në ora 19:30, fillon faza e pestë e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës.

Monitorimi i këtij procesi nga ana e Komunës së Prishtinës do të jetë i vazhdueshëm, dhe në bashkëpunim me qytetarët do ta japim maksimumin për një dezinsektim sa më efektiv.

Ju falemnderit paraprakisht!

Distanca.Maska.Duart”, ka shkruar Ahmeti.

Më poshtë janë oraret e dezinsektimit ajror për lagjet e Prishtinës. / KultPlus.com

Të ngjajshme