Bashkëpunimi mes kompanisë PUMA dhe Dua Lipa vjen në realitet (VIDEO)

5 Dhjetor, 2021 - 10:29 pm

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka njoftuar së fundmi për llogon e saj të re në bashkëpunim me firmën “Puma”, shkruan KultPlus.

Përmes një videoje të publikuar nga Puma, shihet se si emri i “Dua-së” rikthehet në një logo dhe përshtatet plotësisht në krijimin e një “fluture”

26 vjeçarja ka publikuar një video në llogarinë zyrtare në “Instagram”, ku edhe shihet filteri i llogos në fytyrën e saj.

Image

Kompania sportive PUMA kishte bashkëpunuar fillimisht me Lipën përmes atleteve “Mayze”.

KultPlus iu sjellë më poshtë edhe videon bashkëpunuese mes PUMA-së dhe Dua-së. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme