Basketbollisti i Kosovës ofron strehim për një familje tetë anëtarëshe nga Shqipëria

26 Nëntor, 2019 - 4:07 pm

Basketbollisti i Rahovecit, Leonard Mekaj, ka bërë të ditur se familja e tij është e gatshme të ofrojë strehim dhe të gjitha gjërat elementare ndonjë familjeje tetë anëtarëshe të prekur nga tërmetet në Shqipëri. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme