Besa Avdiu ofron mësime falas për nxënësit e ciklit të ulët

27 Mars, 2020 - 7:21 pm

Inxhinierja Besa Avdiu është shprehur e gatshmë të ndihmoj nxënësit e ciklit të ulët të cilët hasin në probleme gjatë zgjedhjes së detyrave në matematikë, shkruan KultPlus.

Besa Avdiu ka shkruar një status në grupin ‘Vullnetarët kundër Coronavirusit në Kosovë’ në Facebook, ku iu është drejtuar prindërve.

Më poshtë mund të lexoni statusin e plotë të Avdiut.

‘Të nderuar prindër

Nëse femijët tuaj janë prej klasës 1 deri në klasën e 5 dhe hasin në probleme matematikore, lirisht më dërgoni detyrën apo pjesën ku kanë probleme konkrete më pas unë me video inxhizim e sqaroj detyrën dhe e dërgoj si video tek ju qe fëmiu të ketë sqarimin dhe ta kuptoj atë.

Mos hezitoni me kontaktoni këtu në fb permes mesazheve apo ne whatssapp në numrin e telefonit +37745230300!
Të kontribojmë për të vegjlit tanë,
Me shumë dashni,
Msc. Besa Avdiu – inxhiniere.’ / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme