BNE pëson humbje, mposhtet në finale ndaj HEET

2 Korrik, 2022 - 10:45 pm

Ekipi nga Kosova, Bad News Eagles ka pësuar humbje në finale të turneut Elisa Invitational, në përballje me ekipin francez HEET, shkruan KultPlus.

Në takim Bo3 (pra, me 3 ndeshje), BNE nuk arritën që të fitonin asnjërën map dhe kësisoj humbën takimin.

16-10 në mapin e parë ‘Nuke’, dhe 16-10 në mapin e dytë ‘Inferno’.

Pasi përfunduan në vendin e dytë, bNe kanë fituar çmimin prej 7 mijë dollarësh. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme