Caktohet data e premierës së “The Undoing” (VIDEO)

9 Gusht, 2020 - 10:00 am

The Undoing i Nicole Kidman po merr një datë të re të publikimit!

Ky projekt filmik me seri të kufizuara ishte planifikuar të jepej premierë në HBO në maj, por për shkak të pandemisë, shfaqja tani është caktuar për 25 tetor.

Aktorja 53 vjeçare këtu luan përkrah Hugh Grant, Edgar Ramirez, Lily Rabe dhe Donald Sutherland.

Për më shumë, ndiqeni trajllerin në videon e mëposhtme:

Të fundit

Të ngjajshme