Dolën për xhirimin e filmit në natyrë, aktorët ka një javë që po largojnë mbeturinat

1 Nëntor, 2020 - 8:07 pm

Aktorja Aurita Agushi, së fundmi ka marrë një rol për një projekt kinematografik.

Ajo përmes një postimi të bërë në Facebook ka treguar se një pjesë të filmit janë duke e xhiruar në natyrë, por që në këtë ambient, kanë hasur mbeturina të shumta, çka se u një javë ekipit i është dashur për t’i larguar ato.

Ky është postimi i saj

Jemi duke xhiruar në një vend me natyrë shumë të bukur por e kemi gjetur plot bërllog , dhe qe një javë ekipi i filmit për cdo ditë ka mbushë thasë me bërllog . Sot edhe ne dyja Meli dhe unë .

Pse bre pse e flliqim ka të shkojmë , ama me randCi që shesUm moraLL në FB . Po qeta që flliqni me gojë në rrjete sociale njësoj e flliqni edhe vendin ka të shkoni./ KultPlus.com

Të ngjajshme